معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / اخراج 15 هزار نفری در شرکت زد اف آلمان

اخراج 15 هزار نفری در شرکت زد اف آلمان

اخراج ۱۵ هزار نفری در شرکت زد اف آلمان

شرکت آلمانی زد اف فریدریشسهافن که عرضه کننده قطعات خودرو است، ۱۵ هزار نفر معادل ۱۰ درصد از نیروی کار خود را به خاطر کاهش تقاضا تا ۲۰۲۵ اخراج می کند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت آلمانی زد اف فریدریشسهافن که عرضه کننده قطعات خودرو است، قصد دارد 15 هزار نفر معادل 10 درصد از نیروی کار خود را به خاطر کاهش تقاضا تا 2025 اخراج کند.

شرکت زد اف که عرضه کننده گیربوکس و پیشرانه های هیبریدی برای خودروسازان است، طی یک پست الکترونیکی به کارمندانش اطلاع داد نیمی از این تعدیل نیروی 12 تا 15 هزار نفری در آلمان خواهد بود.

طبق گزارش سالانه شرکت زد اف، تا پایان سال گذشته میلادی 147797 نفر برای این شرکت کار می کردند.

رنو 15 هزار نفر از کارکنان خود را در سراسر جهان اخراج می‌کنداخراج 20 هزار نفر از کارکنان غول حمل و نقل اروپا

ولف هنینگ شایدر، مدیر اجرایی شرکت زد اف، در این ایمیل ها نوشته بود:« به خاطر سقوط تقاضا در بخش مصرف کننده، شرکت ما ضرر و زیان مالی هنگفتی در 2020 داشته است».

« این ضررر و زیان ها استقلال مالی ما را تهدید می‌کنند. این بحران بیشتر از این طول میکشد و ما حتی در 2022 هم تا رسیدن به اهداف خود در فروش فاصله زیادی خواهیم داشت».

انتهای پیام/150

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس