معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / ارائه پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی تالارها به ستاد کرونا

ارائه پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی تالارها به ستاد کرونا

ارائه پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی تالارها به ستاد کرونا

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی از ارائه پروتکل بهداشتی از سوی اتحادیه به ستاد ملی کرونا در جلسه روز گذشته، خبر داد و گفت: امیدواریم به دلیل وضعیت نامناسب تالارها، تصمیم نهایی زودتر اتخاذ شود.

– اخبار اقتصادی –

خسرو ابراهیمی نیا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در خصوص آخرین تصمیمات برای بازگشایی تالارهای پذیرایی، اظهار داشت: روز گذشته اتحادیه، پروتکل های پیشنهادی خود را برای بازگشایی تالارهای پذیرایی، در جلسه ستاد ملی کرونا مطرح کرد و قرار شد پس از بررسی در هفته آینده نتیجه را اعلام کنند.

وی با تأکید بر اینکه 5 ماه است تالارهای پذیرایی تعطیل بوده و این وضعیت برای یک واحد صنفی یعنی مصیبت و ورشکستگی، گفت: استفاده از ماسک و دستکش، انجام آزمایشات مورد نظر از پرسنل و کارمندان تالارها، استفاده از ظرفیت 50 درصدی تالارها، رعایت موارد بهداشتی، سرو غذا به صورت پرسی تک نفره، عدم هجوم مهمانان در هنگام ورود و خروج، رعایت فاصله بین میزها و میهمانان از جمله مواردی است که در این پروتکل به ستاد ملی کرونا ارائه شده است.

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس در پاسخ به این سوال که آیا شنبه تکلیف این موضوع مشخص می شود، تأکید کرد: امیدواریم شنبه در خصوص بازگشایی تالارها تصمیم لازم اتخاذ شود زیرا این واحدهای صنفی اصلاً در وضعیت خوبی نبوده و به نوعی وضعیت آنها فاجعه است. بنابراین انشاءالله زودتر تصمیم نهایی در این خصوص اتخاذ شود و ما تابع تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم.

به گزارش تسنیم، پس از گذشت دو ماه از شیوع ویروس کرونا، از اواخر اردیبهشت ماه مشاغل کم خطر و به مرور برخی مشاغل پرخطر با رعایت پروتکلهای بهداشتی فعالیت خود را شروع کردند. اما تالارهای پذیرایی از جمله مشاغلی هستند که هنوز اجازه فعالیت به آنها داده نشده است.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس