معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / اپل هفته آینده فروشگاه های خود را در آمریکا باز می‌کند

اپل هفته آینده فروشگاه های خود را در آمریکا باز می‌کند

اپل هفته آینده فروشگاه های خود را در آمریکا باز می‌کند

اپل هفته آینده برخی از فروشگاه‌های خود را در برخی ایالت های آمریکا مثل ایالت آیداهو، کارولینای جنوبی، آلاباما و آلاسکا بازگشایی می کند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سی ان بی سی، اپل هفته آینده برخی از فروشگاه‌های خود را در آمریکا بازگشایی می کند البته تعداد محدودی از مشتریان می توانند در یک زمان در فروشگاه حاضر باشند و دمای بدن آنها هم چک میشود.

تعداد بسیار زیادی از فروشگاه های اپل در خارج از چین از ماه مارس به خاطر همه گیری ویروس کرونا بسته بوده اند. طی هفته های اخیر، برخی از این فروشگاه ها در کشورهایی مثل کره جنوبی، استرالیا و آلمان باز شده اند.

فروشگاه های اپل گردانندگان اصلی تقاضا برای محصولات این شرکت هستند. بازگشایی این فروشگاه ها نشانه بازگشت تدریجی فعالیت های این شرکت به شرایط معمول است، آن هم بعد از بحرانی که تیم کوک، مدیر عامل اپل آن را« چالش برانگیزترین بحران جهانی» می دانست که تا حالا تجربه کرده بودند.

یکی از نمایندگان اپل طی بیانیه ای گفت:« ما از بازگشایی فروشگاه هایمان در آمریکا در هفته آینده بسیار هیجان زده هستیم و این کار را با برخی فروشگاه‌ها در آیداهو، کارولینای جنوبی، آلاباما و آلاسکا آغاز می‌کنیم. گروه ما به طور مداوم اطلاعات بهداشتی منطقه و دستورالعمل های دولت را کنترل میکند و به محض اینکه بتوانیم فروشگاه‌هایمان را با رعایت نکات بهداشتی و با امنیت بازگشایی کنیم، این کار را خواهیم کرد».

اپل تنها 6 فروشگاه در این ایالت ها دارد و هنوز تایید نکرده که آیا همه آنها هفته آینده بازگشایی خواهند شد یا نه. اپل به طور کلی 510 فروشگاه در سراسر جهان دارد که از این تعداد 271 فروشگاه در آمریکا قرار دارند.

همکاری اپل و گوگل برای ایجاد قابلیت مقابله با کرونا در تلفن های همراهطرح 4 مرحله‌ای ترامپ برای بازگشایی اقتصاد آمریکا

اپل اعلام کرد تمرکز اصلی این فروشگاهها تعمیر محصولات خواهد بود و اقدامات بهداشتی لازم برای حفاظت از کارکنان و مشتریان در برابر ویروس کرونا صورت می گیرد. اقداماتی مانند کنترل دمای بدن، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک برای کارکنان.

این شرکت اعلام کرد:« طبق پروتکل جدید فاصله گذاری اجتماعی، تنها تعداد محدودی از بازدیدکنندگان اجازه دارند در یک زمان وارد فروشگاه شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم تا حد امکان مشتریان به صورت آنلاین خرید کنند».

گرچه فروشگاه های اپل در آمریکا از اواسط ماه مارس بسته بوده اند، ولی این شرکت یک افزایش نسبی درآمد در سه ماهه اول سال جاری میلادی داشت و اعلام کرد کل فروش این شرکت که شامل فروش آنلاین هم می شود، در این سه ماهه رکورد زده است.

انتهای پیام/248

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس