معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / اگر هواپیماها در انگلیس همچنان زمین گیر بمانند میلیونها شغل از بین می رود

اگر هواپیماها در انگلیس همچنان زمین گیر بمانند میلیونها شغل از بین می رود

اگر هواپیماها در انگلیس همچنان زمین گیر بمانند میلیونها شغل از بین می رود

رئیس فرودگاه هیتروی لندن گفت: اگر صنعت هوانوردی به سرعت پروازهای خود را آغاز نکند، صدها هزار شغل و شاید هم میلیون‌ها شغل در انگلیس از بین می روند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، رئیس فرودگاه هیتروی لندن گفت اگر صنعت هوانوردی به سرعت پروازهای خود را آغاز نکند، صدها هزار شغل و شاید هم میلیون‌ها شغل در انگلیس از بین می روند.

انگلیس 14 روز قرنطینه برای افرادی در نظر گرفته که با پروازهای ورودی وارد انگلیس می شوند. بزرگترین خطوط هوایی انگلیس هشدار داده اند این اقدام دولت گردشگری و صادرات را نابود میکند.

خطر نابودی 110 میلیون شغل در بخش گردشگری جهان به دلیل شیوع کرونا نرخ بیکاری در آمریکا به 14.7 درصد رسید

جان هلند کای در گفتگو با اسکای نیوز گفت:« ما نمی توانیم با این شرایط ادامه بدهیم. باید برای بازگشایی مرزها برنامه ریزی کنیم».

وی ادامه داد:« اگر به سرعت پروازهای خود را به شکلی کاملاً ایمن آغاز نکنیم، صدها هزار و شاید هم میلیون‌ها شغل در انگلیس از بین می‌رود آن هم زمانی که نیاز به بازسازی اقتصاد داریم».

انتهای پیام/23

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس