معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / بحران کرونا صنعت خدمات غذایی جهان را برای همیشه دستخوش تغییر می‌کند

بحران کرونا صنعت خدمات غذایی جهان را برای همیشه دستخوش تغییر می‌کند

بحران کرونا صنعت خدمات غذایی جهان را برای همیشه دستخوش تغییر می‌کند

مدیرعامل شرکت مالک رستوران های زنجیره ای برگر کینگ و تیم هورتونز، از تغییر موقت و یا همیشگی صنعت خدمات غذایی و رستورانها پس از شیوع ویروس کرونا در آینده نزدیک خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از بلومبرگ، خوزه کیل، مدیرعامل شرکت مالک رستوران های زنجیره ای برگر کینگ و تیم هورتونز، می گوید صنعت خدمات غذایی و رستورانها پس از شیوع ویروس کرونا در آینده نزدیک و احتمالاً برای همیشه تغییر کند.

در نامه ای که امروز (سه شنبه) منتشر شد، کیل اعلام کرد رستوران های زنجیره ای این شرکت در حال آماده سازی برای پذیرایی از کسانی است که همزمان با پایان قرنطینه و بازگشایی اقتصادها در برخی کشورها به آنها مراجعه می کنند.

وی گفت: یکی از گزینه های در نظر گرفته شده برای تغییر همیشگی این رستوران ها استفاده از ماسک های راحت تر و قابل استفاده مجدد است که ممکن است بخشی از پوشش استاندارد ما شوند.

این مقام ارشد برندهای بین المللی برگر کینگ و تیم هورتونز همچنین تاکید کرد که این شرکت با اضافه کردن رستورانهای خود به برنامه های گوشی های هوشمند، درحال افزایش ظرفیت برای سفارش های دیجیتال است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: این شرکت در حال بهبود ارائه خدمات مخصوص به مشتریان سواره خود بدون نیاز به پیاده شدن از وسیله نقلیه و اضافه کردن خدمات پرداخت آنلاین می باشد.

به گفته کیل، در داخل رستوران ها نیز، بدون درنظر گرفتن مقررات محلی، باید اطمینان حاصل شود که مشتریان در همه مکان ها از هم فاصله داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس