معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / برند لوکس مالبری انگلیس 25 درصد از نیروی کار خود را کاهش می‌دهد

برند لوکس مالبری انگلیس 25 درصد از نیروی کار خود را کاهش می‌دهد

برند لوکس مالبری انگلیس ۲۵ درصد از نیروی کار خود را کاهش می‌دهد

مدیرعامل برند انگلیسی مالبری اعلام کرد ۲۵ درصد از نیروی کار خود را در سراسر جهان به منظور کاهش هزینه‌های این شرکت پس از سقوط تقاضا به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا کاهش می دهد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، برند لوکس مالبری انگلیس اعلام کرد قصد دارد 25 درصد از نیروی کار خود را در سراسر جهان اخراج کند. هدف از این تعدیل نیرو کاهش هزینه‌های این شرکت پس از سقوط تقاضا به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا بوده است.

مالبری که بیشتر به کیف های چرم معروف است اعلام کرد به خاطر عدم اطمینان نسبت به تأثیرات همه گیری ویروس کرونا بر کسب و کار آن و بر کل اقتصاد، انتظار دارد میزان فروش آن در میان مدت و به صورت تدریجی افزایش یابد.

این گروه که تا حالا 30 درصد از ارزش سهام خود را در سال جاری میلادی از دست داده است، هشدار داد حتی اگر فروشگاه ها بازگشایی شوند، فاصله گذاری اجتماعی و کاهش تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان بر درآمد آن تأثیر می گذارد.

بریتیش پترولیوم 15 درصد از نیروی کار خود را اخراج می‌کند شرکت کانادایی بمباردیه 2500 نفر را اخراج می‌کند

تیری آندرتا، مدیرعامل مالبری گفت:« این تصمیم فوق‌العاده سختی برای ما بوده است ولی لازم است به چالش های به وجود آمده در بازار پاسخ دهیم و از حداکثر نیروی کار خود محافظت کرده و آینده کسب و کارمان را حفظ کنیم».

اکثریت بیش از 120 فروشگاه مالبری در 25 کشور دنیا به خاطر تعطیلی های ناشی از همه گیری ویروس کرونا بسته هستند.

مالبری برخی از فروشگاه های خود را در چین و کره جنوبی و همچنین در اروپا و کانادا باز کرده است و قصد دارد روند بازگشایی آنها را در انگلیس هم از پانزدهم ژانویه آغاز کند. بخش فروش آنلاین این برند در طی بحران کرونا فعال بوده است.

انتهای پیام/27

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس