معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / تحویل لاستیک های وارداتی کشف شده به پشتیبانی امور دام/ هر حلقه 950 هزارتومان

تحویل لاستیک های وارداتی کشف شده به پشتیبانی امور دام/ هر حلقه 950 هزارتومان

تحویل لاستیک های وارداتی کشف شده به پشتیبانی امور دام/ هر حلقه ۹۵۰ هزارتومان

بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، لاستیک های کشف شده وارداتی، با قیمت حلقه ای ۹۵۰هزار تومان برای تشویق کامیون های حمل کالا، به شرکت پشتیبانی امور دام تحویل داده می شود.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس مصوبه هفته گذشته ستاد تنظیم بازار، تکلیف لاستیک های وارداتی کشف شده مشخص شد. بر همین اساس قرار است این لاستیک ها که با ارز 4200تومانی وارد شده است به شرکت پشتیبانی امور دام تحویل داده شود تا برای توزیع آن اقدام کند.

بر اساس این گزارش این لاستیک ها با قیمت مصوب هر حلقه 950 هزار تومان در اختیار شرکت پشتیانی امور دام قرار می گیرد تا به عنوان ابزار تشویقی برای حمل کالاهای این شرکت در اختیار کامیون هایی که کالا را از بنادر به انبارهای مقصد منتقل می کنند، قرار دهد.

گفتنی است، تحقق این امر مشروط به واریز وجه کالا به حساب اعلامی دادگستری و ثبت در سامانه صدور حواله و فروش لاستیک است. بنابراین این تصمیم به دفتر خدمات امور بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام اعلام و بلافاصله پس از تصویب اجرا می شود.

به گزارش تسنیم، با توجه به اینکه یکی از بخش هایی که در شیوع ویروس کرونا ، مجبور بودند فعالیت خود را ادامه داده و اقدام به جابه جایی کالاهای اساسی کنند، کامیون داران بودند، تحویل لاستیک های کشف شده وارداتی به این بخش، می تواند یک ابزار تشویقی و امیدوار کننده باشد.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس