معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / تشکیل 38 پرونده قاچاق و کشف 4 هزار و 683 خودرو در اردیبهشت ماه

تشکیل 38 پرونده قاچاق و کشف 4 هزار و 683 خودرو در اردیبهشت ماه

تشکیل ۳۸ پرونده قاچاق و کشف ۴ هزار و ۶۸۳ خودرو در اردیبهشت ماه

سرپرست معاونت بازرسی سازمان صمت استان تهران از کشف ۴هزار و ۶۸۳ مورد خودرو در ۱۷ پارکینگ در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: پس از تأیید احتکار این پرونده ها به تعزیرات ارسال می شود.

– اخبار اقتصادی –

تیمور پور حیدری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص آمار بازرسی های استان تهران در اردیبهشت ماه سال جاری اظهار داشت: طی 58 هزار و 372 بازرسی انجام شده در اردیبهشت ماه، 5 هزار و 162 پرونده تشکیل شده که ارزش آن بیش از 17 میلیارد و 650 میلیارد تومان است.

وی افزود: بازرسی های انجام شده در حوزه کشف کالاهای قاچاق نیز در اردیبهشت ماه تعداد 5 هزار و 555 مورد بوده که تعداد 38 پرونده به ارزش بیش از 4 میلیارد و 490 میلیون تومان تشکیل شده است.

سرپرست معاونت بازرسی سازمان صنعت استان تهران در خصوص آمار گشت های مشترک با تعزیرات و پلیس امنیت اقتصادی نیز گفت: تعداد 2 هزار و 763 بازرسی مشترک انجام شده که 879 پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد و 783 میلیون تومان تشکیل شد.

پور حیدری در خصوص بازرسی های انجام شده در بازار خودرو نیز خاطر نشان کرد: در اردیبهشت ماه4 هزار و 683 مورد خودرو در 17 پارکینگ کشف شد که پس از بررسی کارشناسی، مدارک خودرو و پلاک آن، در صورت قطعی بودن تخلف و احتکار خودرو، پرونده ها به تعزیرات برای برخورد قانونی و اعمال جریمه ارسال می شود.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس