رپورتاژ آگهی

شهاب دادگرنژاد کارآفرین برتر کشور

به گزارش میز نفت، شهاب دادگرنژاد مدیر نمونه ملی با تشریح وضعیت صادرات گاز کشور گفت: هم‌اکنون به کشورهای ترکیه و عراق صادرات گاز انجام می‌شود اما حجم این صادرات با میزان ذخایر کشور به‌هیچ‌عنوان همخوانی ندارد. گرچه خبرهایی از احیای خط لوله صلح و صادرات گاز به عمان به گوش می‌رسد اما این کافی نیست.


شهاب دادگرنژاد کارآفرین برتر کشور عنوان کرد: یکی از ویژگی‌های مهم ایران به کشورهای همسایه و منطقه، دسترسی به گاز فراوان است که می‌تواند بخش مهمی از این گاز را از طریق خط لوله به کشورهای همسایه صادر کند. مثلاً ترکیه سال‌هاست خواستار افزایش واردات گاز خود از ایران است ولی متأسفانه دولت‌ها هیچ گام مثبتی را برای این موضوع برنداشتند.

شهاب دادگرنژاد دکترای کارآفرین دانشگاه تهران اضافه کرد: ترکیه یک بازار استراتژیک برای گاز ایران است و با توجه به پایان یافتن قرارداد ایران و ترکیه تا 7 سال دیگر، اگر اقدامی برای تمدید قرارداد و افزایش میزان صادرات برنداشته نشود، این بازار را به کشورهای آذربایجان و روسیه واگذار خواهیم کرد ضمن آنکه قطر و الجزایر هم صادرات ال ان جی خود را به این کشور افزایش داده‌اند.

شهاب دادگرنژاد مدیرعامل کشتیرانی ایران و چین و کارشناس حوزه انرژی با اشاره به اختلاف ایران و پاکستان در اجرای خط لوله صلح هم گفت: اسلام‌آباد تحریم را مانع اجرای این قرارداد می‌داند و ایران هم به‌طور کل دست از کار کشیده است درحالی‌که روابط گازی ایران و پاکستان تبدیل به یک قرارداد شده است و نمی‌توان از آن عدول کرد. با این قرارداد دیگر بحثی برای الزام‌آور بودن این تجارت گازی وجود ندارد ولی گویا عزمی برای پایان دادن به این وضعیت وجود ندارد.

شهاب دادگرنژاد انتصاب مدیر اخلاق و کارشناس ارشد انرژی تصریح کرد: اگر بی‌تفاوت باشیم علاوه بر از دست دادن بازار ترکیه، پاکستان هم همیشه از گاز ایران جدا می‌شود و تجارت گاز ایران با توجه به دیگر بخش‌های گازی، تنها یک افسوس عمیق به بار خواهد آورد.

شهاب دادگرنژاد کارآفرین برتر کشور با توجه به بحث صادرات ال ان جی توسط ایران گفت: در این حوزه دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد ولی باید پذیرفت مزیت ایران صادرات گاز از طریق خط لوله است. اگر قطر امروز تبدیل به قطب ال ان جی شده است به آن دلیل است که دوحه نیازی به گاز ندارد و همچنین فاقد همسایگان نیازمند گاز است لذا به ال ان جی روی آورده است ولی ما این محدودیت‌ها را نداریم و خیلی بهتر می‌توانیم تصمیم‌گیری کنیم.

شهاب دادگرنژاد کارآفرین برتر کشور اضافه کرد: نباید به تقلید روی بیاوریم، بگوییم چون فلان کشور ال ان جی دارد پس ما هم باید ال ان جی داشته باشیم بلکه بهتر است با اقتصادسنجی دقیق و تمرکز روی بحث ژئوپلیتیک برنامه درستی را تدوین کنیم؛ چیزی که متأسفانه همه از آن می‌گویند ولی کسی گوش نمی‌دهد.

آشنایی با دستگاه تسمه کش

صنایع بسته بندی تهران صنعت وارد کننده دستگاه تسمه کش با برند های مختلف و محصولات کشورهای تایوان ، ایتالیا و چین

تولید کننده انواع تسمه pp و تسمه pet در سایز ها و رنگ های مختلف با مواد اولیه درجه یک

بزرگترین مرکز تخصصی قطعات تسمه کش و تعمیرات تسمه کش در ایران

تامین کلیه قطعات تسمه کش اعم از پرس بار ، کاتر ، المنت دستگاه های مختلف و کلیه قطعات مصرفی مکانیکی و الکترونیکی

کارشناسان مجرب ما با تخصص های الکترومکانیک از عهده هر عیبی در ماشین آلات بر آمده و رضایت شما را جلب خواهند کرد

کارگاه تعمیرات صنایع بسته بندی تهران صنعت واقع در نارمک مجهزترین مرکز تعمیرات دستگاه تسمه کش در ایران می باشد.

صنایع بسته بندی تهران صنعت فعالیت خود را با تعمیر ماشین آلات صنعت بسته بندی آغاز کرده و سعی بر آن داشته با پیشرفت و نوآوری های صنعت هم پا باشد و از سوی دیگر تامین قطعات

متخصصین تهران صنعت در زمینه طراحی، ساخت و تعمیر برد های الکترونیکی و قطعات مکانیکی دانش و تجربیات روز صنعت دنیا را به همراه دارند.

در جهت پیشرفت صنعت بسته بندی، ارتقای مجموعه و نیاز مشتریان بر آن شدیم تا واردات دستگاه های تسمه کش با کیفیت بالا از برند های اروپایی و آسیای شرقی و همچنین تامین قطعات یدکی دستگاه ها اقدام نماییم.

تولید انواع تسمه های بسته بندی در سایز و رنگ های مختلف به همراه چاپ تبلیغاتی

استفاده از مواد اولیه درجه یک، کیفیت و تضمین بسته بندی را به همراه می آورد

دستگاه تسمه کش بادی تسمه کش پنوماتیک

تولید انواع تسمه PET درجه یک

تعمیر دستگاه شرینک ، تعمیرات دستگاه شرینک

صنایع بسته بندی تهران صنعت بزرگترین مرکز تعمیرات تخصصی انواع دستگاه. شرینک پک و تونلی

تولید انواع استرچ و شرینک

تسمه کش دستی

اطلاعات تماس

تهران نارمک خیابان سمنگان خیابان براتی

۰۲۱-۷۷۹۰۹۰۵۲-۷۷۹۰۲۰۷۸-۷۷۹۷۳۲۱۹

 

بهترین متخصص ارتودنسی

 بهترین متخصص ارتودنسی فردی است که تجربه بالا، توانایی های علمی و مدارک دانشگاهی مرتبط با ارتودنسی را دارا می باشد. بهترین متخصص ارتودنسی برای بالا بردن توانایی بیشتر در درمان های سخت و بیماری های سندروم فک و صورت، رشته فلوشیپ را در دانشگاه  گذرانده اند. البته تعداد بسیار کمی از متخصصین ارتودنسی می توانند دوره فلوشیپ را بگذراند. درمان های پیچیده و تخصصی ارتودنسی، درمان های ثابت و جراحی های فک و صورت توسط بهترین متخصص ارتودنسی درمان خواهد شد. 


بنابر این یک دندانپزشک عمومی صلاحیت درمان های ارتودنسی را ندارد بلکه ایشان تجربه ی لازم جهت پیشگیری از ناهنجاری های ارتودنسی را دارند. با توجه به توضیحات ذکر شده می توان گفت که درجه علمی یک دندانپزشک با متخصص ارتودنسی که دارای فلوشیپ ارتودنسی نیز می باشد، متفاوت زیادی دارد. شما عزیزان با مراجعه به بهترین متخصص ارتودنسی لبخند هالیوودی را به خود هدیه می دهید و زیبایی لبخند خود را تضمین می کنید.

 
درمان های ارتودنسی توسط بهترین متخصص ارتودنسی

وظیفه اصلی بهترین متخصص ارتودنسی تشخیص، پیشگیری و درمان ناهنجاری های دندانی فکی است. درمان های ارتودنسی می تواند توسط ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی یا ارتودنسی شفاف و غیره انجام شود. بطور کل درمان ها را می توان به دو گروه اصلی تقسیم کرد:


یک گروه از درمان های برای تصحیح دندان ها می باشد و گروه دیگر برای برطرف کردن ناهنجاری های فکی می باشد. درمان هر کدام از گروه ها با دستگاه مخصوص انجام خواهد شد. البته اگر بیمار به موقع مراجعه کند برای درمان اصلاح دندان و یا ناهنجاری فکی و همکاری خوبی هنگام درمان داشته باشد می تواند به راحتی مشکل دندان خود را برطرف نماید و دیگر نیازی به جراحی نخواهد داشت و مشکلات او با ارتودنسی به راحتی قابل درمان خواهد بود در غیر این صورت در اولین مرحله بیمار تحت درمان ارتودنسی قرار می گیرد و بعد از زمان درمان ارتودنسی تحت جراحی قرار خواهد گرفت. 


دکتر جمیلیان دارای کلینیک تخصصی ارتودنسی در تهران می باشند علاوه بر آن در بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تدریس می باشند، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا می باشد. لازم به ذکر است که ایشان دارای مدرک فلوشیپ جراحی ارتودنسی نیز می باشند.


از آنجایی که محاسبه هزینه ارتودنسی از طریق تلفن و اینترنت مقدور نمی باشد و نیاز به معاینه حضوری دارد، پیشنهاد می کنیم برای گرفتن مشاوره و محاسبه هزینه ارتودنسی از ویزیت رایگان دکتر جمیلیان استفاده نمایید و با کلینیک دکتر جمیلیان جهت هماهنگی تعیین وقت تماس حاصل بفرمایید.

ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان با هدف زیبا سازی طرح لبخند برای بیمارانی که دچار مشکلات و ناهنجاری های دندانی هستند کاربرد بیشتری دارد. در هر سنی می توان از ارتودنسی دندان استفاده کرد. ارتودنسی دندان علاوه بر جنبه درمانی باعث افزایش اعتماد به نفس، بهبود وضعیت سبک زندگی سالم، بهبود سلامت دهان و دندان و افزایش جذابیت لبخند در افراد متقاضی ارتودنسی دندان می شود. 

 
مزایای ارتودنسی دندان

•    ارتودنسی دندان کمتر دچار خطر خرد شدگی و سایش  می شوند

•    در صورتی که ارتودنسی دندان خوب همتراز شده باشند، به راحتی تمیز می ‌شوید

•    در ارتودنسی دندان احتمال کمتری دارد با بیماری ‌هایی مانند بیماری لثه یا التهاب لثه مواجه شوید.

•    ارتودنسی دندان به جویدن بهتر و هضم راحت ‌تر غذا کمک می کند.

 
انواع ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان را می توانیم به دو گروه ارتودنسی شفاف و ارتودنسی نامرئی تقسیم کرد. ارتودنسی نامرئی شیوه نوینی از ارتودنسی متحرک دندان است که از سیم ارتودنسی استفاده نمی‌شود اما از براکت‌های بی‌رنگ مناسب با دندان ها استفاده می شود و کاملا بدون درد است و هنگام تمیز کردن دهان می توانید آنها را برداشته و بعد از شستشو دهان آنها مجدد روی دندان ها بگذارید. 


ارتودنسی شفاف با اینکه نامرئی هستند و کمتر توجه اطرافیان را به خود جلب می کنند مدت زمان بیشتری را نسبت به شیوه فلزی، برای درمان لازم دارد می توان گفت حدود 24 ماه طول می کشد. ارتودنسی شفاف را در حین غذا خوردن می توانید از دهان خارج کنید و بعد از تمیز کردن دندان ها مجدد ارتودنسی دندان خود را در دهان قرار دهید.

 
متخصص ارتودنسی دندان

در صورتی که ارتودنسی دندان توسط متخصص ارتودنسی با بهترین کیفیت انجام شود نه تنها باعث می شود لبخند شما جان تازه‌ای بگیرد بلکه با هماهنگ‌سازی و اصلاح دندان‌های ضعیف، تناسب و تعادل مناسبی بین دندان‌ها، فک و عضلات صورت ایجاد می‌کند. کار اصلی متخصص ارتودنسی دندان پیشگیری و درمان ناهنجاری‌های دندان و فک می باشد. مهمترین عاملی که باعث می شود به یک متخصص ارتودنسی مراجعه کنید نامرتبی دندان ها به علت عدم تناسب اندازه بین فک و دندان می باشد.

 
بهترین روش برای محاسبه هزینه ارتودنسی گرفتن مشاوره حضوری از متخصص ارتودنسی می‌باشد. هزینه ارتودنسی نسبت به مشکلات دندان هر فرد و معرفی نوع مناسب ارتودنسی دندان، محاسبه خواهد شد. البته نوع ارتودنسی و میزان مواد و ابزارهای به کار رفته در طول دوره ارتودنسی دندان، درهزینه ارتودنسی تاثیر بسزایی دارند و نسبت به نوع متحرک و ثابت بودن ارتودنسی دندان و طول مدت درمان هزینه ها می تواند متغییر باشند.


خانم دکتر قدیریان متخصص ارتودنسی دندان با کسب سال ها تجربه در زمینه مشکلات، بیماری ها و انواع راه کارهای پیشگیری و درمان مبتنی بر ارتودنسی دندان، مشاوره های ارزشمند را در اختیار شما قرار می دهد. شما عزیزان بالاترین سطح کیفیت خدمات درمانی ارتودنسی دندان را می توانید با خانم دکتر قدیریان تجربه کنید.

با این رژیم آنلاین به جنگ چربی خون بروید

امروزه با توجه به رشد زندگی شهری، کاهش فعالیت بدنی و محبوبیت غذاهای فست فودی، یکی از علل سکته قلبی، چربی خون بالا است که بر ضرورت رژیم غذایی کاهش چربی خون تاکید می‌ورزد. علت بروز چربی خون بالا،  ایجاد رسوب و پلاک در دیواره‌های عروقی است که به گرفتگی عروق و سکته قلبی می‌انجامد

چربی خون شامل دو دسته‌بندی تریگلسریدها و کلسترول می‌شود. کلسترول‌ها شامل کلسترول‌های وزن مولکولی بالا (HDL) به عنوان چرببی خوب و وزن مولکولی پایین (LDL) به عنوان چربی بد هستند. مهمترین علل بروز چربی خون بالا سرمنشاء اکتسابی و وراثتی دارند. در صورتیکه عامل وراثت در چربی خون تاثیر داشته باشد، عادات غذایی و فعالیت بدنی از اثربخشی کمی برخوردار است و از اینرو افراد مستعد چربی خون بالا باید تحت نظر متخصصین رژیم غذایی کاهش چربی خون باشند.

شما می بایست با اتخاذ رژیم غذایی کاهش چربی خون همراه با فعالیت بدنی متناسب با سطح قند خون ابتلا به چربی خون بالا را کاهش دهید. توصیه میشود در کنار رژیم غذایی کاهش چربی خون از رژیم غذایی دیابت پیروی کنید تا از زندگی سالم برخوردار باشید. زیرا چربی خون بالا می‌تواند بر روی قند خون تاثیر بگذارد و در صورت عدم اجرای رژیم غذایی کاهش چربی خون و بی توجهی به رهنمودها و اصول رژیم غذایی دیابت بیمار می‌تواند مستعد اختلالات قند خون نیز شود.

از دیگر علل بروز چربی خون بالا عوامل اکتسابی مانند الگوهای تغذیه نامناسب و فعالیت بدنی کم می‌باشد. افرادی که خواستار رژیم افزایش وزن هستند ممکن است فعالیت بدنی خود را کاهش دهند و در صورتی که تحت نظر متخصص رژیم چاقی نباشند، می‌توانند مستعد ابتلا به چربی خون بالا باشند. از اینرو توصیه میشود افراد لاغری که می خواهند با استفاده از رژیم افزایش وزن به وزن ایده‌آل خود دست یابند باید مراقب باشند که با نظارت متخصص رژیم چاقیبرنامه غذایی روزانه خود را جهت کاهش چربی بد (LDL) تنظیم کنند و از مشاوره متخصصین رژیم غذایی کاهش چربی خون استفاده کنند.

از اینرو سعی داشته باشید الگوی غذایی سالم خود را با توجه به رژیم غذایی دیابت و منطبق با رژیم غذایی کاهش چربی خون برای ممانعت از بروز چاقی در نظر بگیرید و با توجه به رژیم غذایی کاهش چربی خون و انجام فعالیت بدنی به ویژه از نوع استقامتی و هوازی (حداقل 30 دقیقه در روز) از بروز چربی خون بالا جلوگیری نمایید. بعلاوه ورزش های استفامتی – هوازی  بستر لازم برای تحقق رژیم غذایی دیابت را برای به حداقل رسانیدن اختلالات قند خون (به عنوان عامل اثرگذار بر تعادل چربی خون) مهیا می‌سازد.

از دیگر عوامل نشاندهنده چربی خون بالا، تعریق زیاد، خستگی زیاد، میل به خوابیدن زیاد، سرگیجه و گزگز پاهاست. شما می توانید با انجام تست خون و بررسی میزان چربی خون و مراجعه به متخصصین رژیم غذایی کاهش چربی خون سعی کنید اقدامات درمانی لازم را انجام دهید.

زنان در دوران شیردهی به دلیل شیردادن با از دست دادن ویتامین‌ها و مواد غذایی مورد نیاز بدن مواجه می‌شوند که سبب کاهش وزن و لاغری غیر استاندارد می‌شود و عامل بروز بیماری‌های استخوانی و ریزش مو می‌گردد. از اینرو احساس ضعف درونی آنها را به سمت مصرف بی رویه مواد قندی و کربوهیدرات سوق می‌دهد. بنابراین، تغذیه دوران شیردهی باید متناسب با اصول رژیم غذایی دیابت باشد و با توجه به گروه‌های غذایی مناسب در رژیم غذایی کاهش چربی خون تحت نظارت متخصص تغذیه دوران شیردهی انجام شود. بعلاوه درصورتی که زنان بخواهند در دوران شیردهی برای مقابله با لاغری، وزن خود را برای رسیدن به تناسب اندام مناسب افزایش دهند باید تغذیه دوران شیردهی را با اخذ رژیم افزایش وزن منطبق با تعادل سطح چربی و قند خون هماهنگ نگه دارند.

سایت وزن من یکی از برترین وب سایت‌های سبک زندگی سالم و ارائه رژیم غذایی به صورت آنلاین برای افراد می باشد که با نظارت جمعی از کارشناسان و پزشکان متخصص، با تجربه و دارای مدارک علمی عالی رتبه به ارائه آموزش‌های تخصصی در زمینه سبک زندگی سالم از جمله رژیم غذایی کاهش چربی خون در فضای آنلاین است می پردازد. سایت وزن من با اتکاء به دانش و تجربه پزشکان متخصص  برنامه‌ها و رژیم غذایی تضمین شده و تخصصی در زمینه ی رژیم افزایش وزن رژیم کاهش چربی خون - رژیم چاقی رژیم لاغری تغذیه دوران شیردهیرژیم لاغری برنامه غذایی دوران نوجوانی و برنامه غذایی ورزشکاران به صورت آنلاین می‌پردازد.

برنامه رژیم غذایی کاهش چربی خون با توجه به تحلیل وضعیت سلامت و عادات غذایی – رفتاری افراد و مبتنی بر انجام مشاوره‌های تخصصی در این زمینه به صورت شخصی‌سازی شده به صورت آنلاین در اختیار مخاطبین سایت وزن من قرار می‌گیرد.

شما می توانید با مراجعه به وب‌سایت رسمی «وزن من» از امکان دریافت برنامه رژیم غذایی کاهش چربی خون به صورت آنلاین و اخذ مشاوره تخصصی آنلاین متخصصین ما در ارتباط با رژیم غذایی کاهش چربی خون برخوردار شوید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ایمیدکو  می باشد