معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / صنعت خودروی آمریکا کارخانه های خود را بازگشایی می‌کند

صنعت خودروی آمریکا کارخانه های خود را بازگشایی می‌کند

صنعت خودروی آمریکا کارخانه های خود را بازگشایی می‌کند

کارخانه های مونتاژ خودرو در آمریکا قرار است از امروز، دوشنبه آغاز به کار کنند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، صنعت خودروی آمریکا به تدریج بازگشایی می شود. کارخانه های مونتاژ خودرو قرار است از امروز، دوشنبه آغاز به کار کنند. بیش از یک میلیون نفر در بخش خودروسازی آمریکا کار می کنند و منتظر پایان همه گیری ویروس کرونا هستند.

شرکت های جنرال موتورز، فورد موتور و فیات کرایسلر هفته هاست منتظر بازگشایی کارخانه های خود در آمریکای شمالی هستند تا فعالیت در صنعتی که حدود 6 درصد فعالیت اقتصادی آمریکا را تشکیل می دهد آغاز شود.

برای خودروسازان و عرضه کنندگان آنها که بسیاری کارخانه های خود را هفته گذشته راه اندازی کردند، این آغاز دوباره برای پایان دادن به کمبود نقدینگی که به خاطر دو ماه تعطیلی ناشی از همه گیری ویروس کرونا به وجود آمده بسیار حیاتی است. تاکید بر راه اندازی خطوط مونتاژ خودروهایی است که بیشترین سود دهی را دارند مثل شورلت سابربن ،فورد F-150 و جیپ رانگلر.

دونالد ترامپ در روز سه شنبه از یک کارخانه فورد بازدید می‌کند که تولید آن به دستور کاخ سفید به ساخت دستگاه های تنفس مصنوعی و تجهیزات حفاظت شخصی تغییر کرده است.

سخنگوی شرکت خودروسازی فورد گفت کارخانه هایی که قبل از اعمال تعطیلی ها سه شیفت فعالیت می‌کردند با دو شیفت بازگشایی می‌شوند و آنهایی که دو شیفت کاری داشتند با یک شیفت فعالیت خواهند کرد.

بزرگترین خودروساز روسیه تولید خود را از هفته آینده آغاز می کندبازگشایی کارخانه تولید خودرو تسلا در آمریکا

جنرال موتورز از امروز، دوشنبه، چند کارخانه خود را با یک شیفت کاری بازگشایی می کند که شامل 1600 کارگر ساعتی در کارخانه شهر فلینت میشیگان و 1600 کارگر دیگر در فورت واین ایالت ایندیانا میشود.

شرکت های خودروسازی اقدامات امنیتی را برای حفاظت از کارگرانشان اجرایی می‌کنند که شامل استفاده از حسگرهای تب در هنگام ورود به کارخانه، تجهیزات حفاظت شخصی مثل ماسک صورت و محافظ، ضد عفونی کردن کارخانه و اعمال فاصله گذاری اجتماعی می‌شود.

یک مسئله دیگر که خودروسازان باید از نزدیک به آن توجه کنند سلامت مالی عرضه‌کنندگان است. از آنجایی که اکثر عرضه کنندگان قطعات خودرو به طور متوسط 45 روز پس از تحویل قطعات پول خود را دریافت می‌کنند، برخی با آغاز به کار تدریجی این صنعت هنوز هم با مشکلاتی روبرو هستند.

انتهای پیام/318

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس