معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / محدودیت ساعت کار پاساژها برداشته شد

محدودیت ساعت کار پاساژها برداشته شد

محدودیت ساعت کار پاساژها برداشته شد

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرد: برای کار پاساژها محدودیتی قائل بودیم که تا ساعت ۱۸ فعال باشند. امروز این محدودیت ساعتی را بر می‌داریم.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رئیس جمهوری امروز در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرد: برای کار پاساژها محدودیتی قائل بودیم که تا ساعت 18 فعال باشند. امروز این محدودیت ساعتی را بر می‌داریم. ان‌شاالله خودشان هم همه دستورالعمل‌های (بهداشتی) را رعایت می‌کنند.
براساس پیشنهاد سعید ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران مقرر شده است اتاق‌های اصناف، اتحادیه‌های صنفی و هیات امنای پاساژهای تجاری مسئولیت اجرای پروتکل‌های بهداشتی را بر عهده داشته باشند.
پیش از این، بازگشایی و فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف به شرط محدودیت ساعتی ممکن شده بود. بر این اساس این مراکز تا ساعت 18و در مناطق گرمسیر با تصمیم استانداران تا ساعت 20مجاز به فعالیت بودند.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس