معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / مدیرعامل بادران: با افتخار در شبکه بادران ‌کالاهای ‌ایرانی ‌ارائه می‌کنیم/ شرط کسب درآمد در بازاریابی شبکه‌ای

مدیرعامل بادران: با افتخار در شبکه بادران ‌کالاهای ‌ایرانی ‌ارائه می‌کنیم/ شرط کسب درآمد در بازاریابی شبکه‌ای

مدیرعامل بادران: با افتخار در شبکه بادران ‌کالاهای ‌ایرانی ‌ارائه می‌کنیم/ شرط کسب درآمد در بازاریابی شبکه‌ای

مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گفت: با افتخار محصولات خارجی موجود در چرخه شبکه بادران را حذف کرده و اکنون در شبکه بادران کالاهای با کیفیت ایرانی را ارائه می‌کنیم.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، سیده شهره موسوی در بازدید از دفتر مرکزی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه شبکه بادران درحال حاضر به هلدینگ تبدیل شده و زیرمجموعه‌های بسیاری در سراسر کشور دارد، اظهار داشت: این شرکت 10 سال پیش به عنوان اولین شبکه بازاریابی مجوز گرفت و فعالیت خود را آغاز کرد.

نظارت بر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در خراسان جنوبی تشدید می‌شودبازاریابی حلقه مفقوده صادرات گیاهان دارویی خراسان رضوی استیادداشت| الزامات بازاریابی و فروش موفق کالا

وی با اشاره به اینکه طبق قانون باید درصدی از کالاهای ارائه شده توسط شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای تولید خود شرکت فروشنده باشد، افزود: در این راستا تلاش شد با ایجاد شرکت‌های تولیدی زمینه را برای این فعالیت فراهم کنیم و با فعالیت‌های مختلف انجام شده اکنون شرکت بادران به یک شبکه کامل تبدیل شده که کار تولید و توزیع را انجام می‌دهد.

مدیرعامل شرکت بادران با بیان اینکه اکنون هلدینگ بادران در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز 4 شرکت راه اندازی کرده و در حال فعالیت است، بیان کرد: این شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف آرایشی، بهداشتی، تولید ژل‌‌های ضد عفونی، دمنوش و عرقیجات فعالیت می‌کنند.

موسوی با بیان اینکه در بحث عرقیجات تلاش شد تا با ترکیب عرق چند گیاه ترکیبات تازه‌ای را تولید کنیم که علاوه بر نوشیدنی بودن این محصولات خواص درمانی برای برخی از بیماری‌ها نیز داشته باشد،گفت: شرکت بادران موفق به تولید دمنوش کامبوجا شده و فرمول این دمنوش در انحصار شرکت بادران است و این نوشیدنی به عنوان نوشیدنی سلامتی در کشور شناخته شده است.

مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه‌ای بادران خاطر نشان کرد: در حال حاضر 2000 نیروی ستادی در حوزه‌های مختلف، حدود 600 هزار بازاریاب و 19 فروشگاه زنجیره‌ای با نام تجاری جاست‌بی در استان‌های مختلف زیر نظر شرکت بادران در کشور فعال هستند.

موسوی با بیان اینکه در زمینه‌های آموزش نیز فعال هستیم، گفت: آموزش نحوه فروش محصولات، آموزش در علمی و کاربردی به صورت تک پودمان و دو مجوز آموزشگاه فنی و حرفه‌ای از جمله کارهای مجموعه هلدینگ بادران در راستای آموزش نیروها بوده است.

وی با بیان اینکه برای انجام وظایف اجتماعی به عنوان بخش خصوصی یک تیم فوتبال در لیگ دسته یک داریم و از این تیم برای صعود به لیگ برتر حمایت می‌کنیم، افزود: در این مدت فعالیت 10 ساله تلاش شد سالم، با مجوز و طبق قانون کار کنیم، هر چند به دور از حاشیه‌های بازار‌یابی شبکه‌ای نبوده‌ایم به دلیل واحد بازرسی محکمی داریم و همیشه به دنبال پالایش و پاکسازی این سیستم بوده‌ایم و سعی شد مجموعه‌ای را ایجاد کنیم که زنجیره‌ای از تولید‌، آموزش و فروش هدفمند را مورد هدف قرار دهیم.

موسوی با اشاره به اینکه واحد پاسخگویی 24 ساعته‌ شرکت بادران فعال است و هر ساعت از شبانه‌روز که تماس گرفته شوند پاسخگوی مردم هستند، بیان کرد: تلاش ما بر این است که از بادران یک نام نیک تجاری در داخل ایران برای مردم به یادگار بگذاریم و برند معتبری را ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: اولویت ما ایجاد کسب و کار در کشور و بالا بردن سرانه عمومی جامعه است چرا که جامعه و شرایط اقتصادی مردم برای ما مهم بوده است، با توجه به شعار سال چرخه فروش می‌تواند به تحقق جهش تولید کمک کند.

مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه‌ای بادران با بیان اینکه اگر چرخه فروش موفقی ایجاد کنیم می‌توانیم تولید را به حرکت در آورد، تصریح کرد: در حال حاضر نقطه ضعف تولیدی‌ها فروش است، چرا که اگر افزایش در تولید داشته باشیم اما فروش به خوبی انجام نشود در نهایت چیزی غیر از تعدادی تولید‌کننده ناراضی در خروجی نداریم.

موسوی با اشاره به ممنوعیت فروش کالاهای خارجی توسط شبکه‌های بازاریابی شبکه‌ای در کشور ‌بیان کرد: پیش از اینکه ارائه کالای خارجی به طور قانونی ممنوع شود با افتخار محصولات خارجی موجود در چرخه شبکه بادران را حذف کرده و اکنون شبکه بادران کالاهای با کیفیت ایرانی را ارائه می‌کنیم.

وی در خصوص بازاریابی شبکه‌ای، عنوان کرد: رسانه‌ها نمایندگان اذهان عمومی هستند و می‌توانند در این زمینه یاری‌رسان باشند که مردم بتوانند تفاوت شرکت‌های مختلف را در حوزه بازاریابی شبکه‌ای متوجه شوند.

مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه‌ای بادران با اشاره به اینکه بازاریابی شبکه‌ای سالم تاکید بر محصول دارد، خاطر نشان کرد: در زمینه بازاریابی شبکه ای هیچکس نمی تواند ادعا کند که صرف داشتن مجوز سالم یا غیر سالم کار می‌کند در شرکت‌های هرمی آنچیزی که باعث آسیب به مردم می شود این است که مردم کالا را برای خود کالا خریداری نمی‌کنند بلکه کالا را برای کسب درآمدی که می‌خواهند از آن ایجاد کنند خرید می کنند و این می‌تواند حاشیه نا امنی باشد.

موسوی با اشاره به اینکه همه افراد می‌توانند در شبکه بازاریابی بادران به صورت رایگان بازاریابی کنند، افزود: براساس قوانین بازاریابی شبکه‌ای برای ورود افراد به عنوان بازاریاب هیچ شرطی از جمله شرایط تحصیلی و اجتماعی وجود ندارد، تنها باید دارای سن بیش از 18 سال بوده در عضو سازمان‌های نظامی و نظارتی نباشند.

وی با بیان اینکه افراد بعد از عضویت رایگان آموزش‌های مختلف مربوط به فروش را دریافت می‌کنند، گفت: پس از فروش نیز براساس میزان قانونی پورسانت دریافت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه‌ای بادران با بیان اینکه یک شبه پولدار شدن در بازاریابی شبکه‌ای تبلیغات کاذب است، خاطرنشان کرد: در بازاریابی مانند دیگر مشاغل باید تلاش کرد و در صورت تلاش به مرور زمان می‌توانی به کسب درآمد خوب رسید.

انتهای پیام/ش

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس