معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / نامه رئیس اتاق بازرگانی به قالیباف/ تحقق جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار با هم‌افزایی اتاق ایران و مجلس

نامه رئیس اتاق بازرگانی به قالیباف/ تحقق جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار با هم‌افزایی اتاق ایران و مجلس

نامه رئیس اتاق بازرگانی به قالیباف/ تحقق جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار با هم‌افزایی اتاق ایران و مجلس

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، طی نامه‌ای از سوی هیات رئیسه اتاق ایران و هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور، انتخاب محمدباقر قالیباف، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به ریاست قوه مقننه را تبریک گفت.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران، با ارسال نامه‌ای به محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم، انتخاب او به ریاست قوه مقننه را به نمایندگی از سوی هیات رئیسه اتاق ایران و هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور تبرک گفته است. شافعی در این نامه هم‌افزایی اتاق ایران و مجلس را زمینه‌ساز بهبود فضای کسب‌وکار و رشد و تعالی اقتصادی کشور به‌خصوص در سال جهش تولید دانسته است.

در نامه غلامحسین شافعی به رئیس مجلس یازدهم، با اشاره به تعامل و همکاری اتاق ایران به‌عنوان مشاور روسای قوا با ریاست و هیات رئیسه مجلس، تأکید شده است با هم‌افزایی توأمان بخش خصوصی و تمامی ارکان قانون و اجرایی کشور به‌خصوص نمایندگان مجلس، رشد و تعالی اقتصادی کشور مطابق با رهنمودهای مقام معظم رهبری محقق شود‌.

شافعی همچنین ابراز امیدواری کرده است در سال جهش تولید، فضای کسب‌وکار فعالان اقتصادی با تدبیر و مدیریت مجلس بیش‌ازپیش بهبود یابد.

متن کامل نامه شافعی به قالیباف به این شرح است:

جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و عرض تحیت

انتخاب شایسته جنابعالی به ریاست قوه مقننه را از جانب خود و به نمایندگی از سوی هیات رئیسه اتاق ایران، هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور و تشکل‌های اقتصادی صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به‌عنوان مشاور روسای قوا در مورد مسائل اقتصادی در تعامل و همکاری با ریاست، هیات رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، همواره سعی در ایفای مسئولیت در چارچوب برنامه‌های اقتصادی و توسعه‌ای کشور داشته است و مطمئناً با هم‌افزایی توأمان بخش خصوصی و تمامی ارکان قانون و اجرایی، علی‌الخصوص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مسیر رشد و تعالی اقتصادی کشور مطابق با رهنمودهای مقام معظم رهبری به‌ویژه در سال جهش تولید، فضای کسب‌وکار فعالان اقتصادی با تدبیر و مدیریت حضرت‌عالی بیش‌ازپیش بهبود خواهد یافت.

مزید تائیدات جنابعالی را از خداوند قادر سبحان مسئلت دارم.

غلامحسین شافعی

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس