معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / هواپیمایی امارات تا 4 سال دیگر از تبعات کرونا نجات پیدا می‌کند

هواپیمایی امارات تا 4 سال دیگر از تبعات کرونا نجات پیدا می‌کند

هواپیمایی امارات تا ۴ سال دیگر از تبعات کرونا نجات پیدا می‌کند

مدیرعامل شرکت هواپیمایی امارات گفت:« به نظر من احتمالاً تا سال ۲۰۲۴ می‌توانیم شاهد بازگشت پروازها به شرایط عادی باشیم و شرکت هواپیمایی امارات شبکه پروازهای خود را مانند گذشته با موفقیت برقرار می سازد».

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، تیم کلارک مدیرعامل شرکت هواپیمایی امارات گفت چهار سال طول می‌کشد تا این شرکت پروازهای خود را در کل شبکه از سر بگیرد. همه گیری ویروس کرونا کل شبکه هوانوردی این شرکت را نابود کرده است.

این شرکت هواپیمایی که مقر آن در دبی است، قبل از همه گیری ویروس کرونا به 157 مقصد در 83 کشور پرواز داشت. پروازهای مسافربری این هواپیمایی در ماه مارس متوقف شده اند و تنها برخی از پروازهای خدماتی آن به صورت محدود برگزار می شود.

کلارک در مصاحبه با جان استریکلند، مشاور هوانوردی گفت:« به نظر من احتمالاً تا سال 2024 می‌توانیم شاهد بازگشت پرواز ها به شرایط عادی باشیم و شرکت هواپیمایی امارات شبکه پروازهای خود را مانند گذشته با موفقیت برقرار می سازد».

شرکت هواپیمایی امارات هشدار داد این دوره زمانی سخت ترین دوره در تاریخ 35 ساله این شرکت خواهد بود و اعلام کرد مجبور خواهد بود به خاطر تاثیرات همه گیری ویروس کرونا برخی کارکنان خود را کنار بگذارد.

کلارک که در همین ماه از سمت ریاست این شرکت پایین آمده و نقش مشاور را خواهد داشت گفت در صورت ساخته شدن واکسن ویروس کرونا تا اوایل 2021، صنعت هوانوردی در تابستان سال آینده روند بهبود خود را آغاز خواهد کرد.

اخراج 30 هزار نفر در شرکت هواپیمایی امارات به دلیل بحران کرونا از سرگیری فعالیت‌های تجاری در دبی امارات از فردا

وی اضافه کرد این شرکت هواپیمایی می تواند در صورت لزوم طی 48 ساعت ناوگان خود را آماده سازد.

« اگر هیچ ضربه تکان‌دهنده دیگری به اقتصاد جهان وارد نشود، تقاضا تا 2024 افزایش خواهد یافت».

کلارک هشدار داد رعایت فاصله گذاری اجتماعی در هواپیماها از نظر اقتصادی و محیط‌زیستی عملی نیست چون به معنای پرواز هواپیما با نصف ظرفیت آن است.

شرکت هواپیمایی امارات از مسافران خود می خواهد از دستکش و ماسک صورت در هواپیما استفاده کنند.

انتهای پیام/185

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس