معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / پروتکل های بهداشتی در چرخه تولید آرد و نان رعایت می شود

پروتکل های بهداشتی در چرخه تولید آرد و نان رعایت می شود

پروتکل های بهداشتی در چرخه تولید آرد و نان رعایت می شود

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران از رعایت همه پروتکل های بهداشتی در زنجیره تولید آرد و نان خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عباس ارشدی، در نشست خبری امروز که به صورت ویدئو کنفرانس در خصوص بررسی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نانوایان در دوران شیوع ویروس کرونا برگزار شد، اظهار داشت: اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران بعد از شیوع ویروس کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این مدت تمام عملیات‌های مربوط به تامین، ذخیره‌سازی و توزیع کالاهای اساسی از مبدا تا مقصد و ذخیره سازی را انجام داده است.

وی با بیان اینکه تمامی کامیون‌های حمل بار ضد عفونی می‌شوند و فاصله اجتماعی ماشین‌های حمل بار، در سیلوها هنگام بارگیری وتخلیه به صورت کامل رعایت می شود، گفت: زنجیره گندم، تهیه آرد و نان بر اساس رعایت اصول بهداشتی است و پس از اینکه آرد به نانوایی‌ها برای تبدیل به نان و سپس به مشتری تحویل داده می شود، باید پروتکل‌های بهداشتی از سوی نانوا و مشتری رعایت شود تا نانی سالم به دست مصرف کننده برسد.

به گزارش تسنیم، امروز نشستی با حضور مسئولان شرکت بازرگانی دولتی از جمله مدیر مالی این شرکت با اتحادیه نانوایی های مختلف و دبیر کل دفتر غله و خدمات بازرگانی استان تهران برای بررسی پروتکل بهداشتی نان و آرد برگزار شد. در این نشست نانوایان از مشکلات خود برای تأمین اقلام بهداشتی صحبت کرده و خواستار حمایت و کمک بیشتر به آنها در این زمینه شدند.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس