اخبار

روز شمار رویداد های مهم

روز شمار رویداد های مهم کشوری در حوزه صنعت و معدن و تجارت

شمارش معکوس
باطل شده


مهم ترین رویداد ها

بعد از

ارسال مقاله

شرکت در همایش

پیام سردبیر

همایش ریاضی

استفاده از منابع عظیم کشور می تواند گام بزرگی در مسیر توسعه کشور باشد . ایمیدکو یکی از پایگاه های اطلاع رسانی حوزه صنعت و معدن می باشد . امید است اطلاعات و اخبار منتشر شدن در این پایگاه خبری مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. اخبار و اطلاعات منتشر شده در این پایگاه خبری از منابع خبری و خبرگزاری های مطرح ایران جمع آوری و منتشر می گردد. بخش تحریریه ایمیدکو روزانه به انتشار اخبار تولیدی در این حوزه هم می پردازد. برای ارتباط با سردبیر این پایگاه می توانید با شماره تماس ها ما در ارتباط باشید .

راهنمای نگارش مقالات

همایش ریاضی
  1. برای نگارش مقاله از  قالب آماده‌شده همایش XePersian یا LaTeX، که در قسمت "قالب ارسال مقالات" موجود است، استفاده نمایید.

  2. فايل "6MCPNU_Farsi.sty" برای مقالات فارسی، بايد در پوشه فايل  XePersian مقاله باشد. اين فايل‌ در داخل فايل فشرده "Temp-6MCPNU_Farsi.rar" موجود می‌باشد.

  1. فايل "6MCPNU_English.sty" برای مقالات انگلیسی، بايد در پوشه فايل  LaTeX مقاله باشد. اين فايل در داخل فايل فشرده "Temp-6MCPNU_English.rar" موجود می‌باشد.

  2. برای اجرای بدون مشکل این فایل‌ها از TeXLive‎ استفاده نمایید. امکان این که نتوانید این فایل را با ‎MikTex‎  اجرا کنید، بسیار زیاد است.

  3. راهنمای دانلود، نصب و استفاده از TeXLive در قسمت "قالب ارسال مقالات" در دسترس قرار گرفته شده است.

  4. برای بهتر شدن مقاله، دوبار آن را اجرا کنید تا پیوند‌ها در متن به درستی نشان داده شوند.

  5. فايل XePersian یا LaTeX، فايل PDF و فايل تصاوير (در صورتي که بيش از يک نمودار يا تصوير وجود دارد، آنها را به صورت Fig2، Fig1 و .... شماره‌گذاری نماید)  را در يك فايل فشرده  ادغام كنيد.  نام فايل فشرده  را به اسم خود و دیگر نویسندگان مقاله تغییر دهید. به عنوان مثال Mahdifar-Mahini-Vahidi.rar  و اگر دو مقاله قرار است ارسال شود، پس از نام خود و ديگر نويسندگان از پسوند A  و B استفاده شود. به عنوان مثال Mahdifar-Mahini-Vahidi-A.rar و Mahdifar-Mahini-Vahidi-B.rar.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ایمیدکو  می باشد