اخبار

روز شمار رویداد های مهم

روز شمار رویداد های مهم کشوری در حوزه صنعت و معدن و تجارت

شمارش معکوس
باطل شده


مهم ترین رویداد ها

بعد از

ارسال مقاله

شرکت در همایش

پیام سردبیر

همایش ریاضی

استفاده از منابع عظیم کشور می تواند گام بزرگی در مسیر توسعه کشور باشد . ایمیدکو یکی از پایگاه های اطلاع رسانی حوزه صنعت و معدن می باشد . امید است اطلاعات و اخبار منتشر شدن در این پایگاه خبری مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. اخبار و اطلاعات منتشر شده در این پایگاه خبری از منابع خبری و خبرگزاری های مطرح ایران جمع آوری و منتشر می گردد. بخش تحریریه ایمیدکو روزانه به انتشار اخبار تولیدی در این حوزه هم می پردازد. برای ارتباط با سردبیر این پایگاه می توانید با شماره تماس ها ما در ارتباط باشید .

فضای امن یا در معنی دیگر پناهگاه در ساختمان به محلی اطلاق می گردد که در موقع بحرانی و خطر ،بخصوص در زمان انفجار کمترمیزان خسارت و آسیب را ببیند که موضوع خود از دیدگاه ها مختلف قابل بررسی خواهد بود : از حیث مکان یابی و شکل پلان واستفاده از مصالح ولوازم مرغوب.

همچنین بررسی انواع پناهگاه از حیث اهمیت موضوعی و جایگاهی و میزان اقامت واستراتژیک بودن، ابعاد پناهگاه بر اساس ظرفیت پیش بینی شده و نیز مسیر های ورودی و خروجی ،عایق کاری و شیوهای استتار پناهگاه است .

 

 

 انفجار و خسارات ناشی از آن :

1-      بار های ناشی از انفجار :

       که به بررسی پارامتری موج ناشی از انفجار و ضربه و فشار و میزان انتشار امواج ناشی از انفجار

1-      طبقه بندی بارهای انفجاری

2-      انفجار در هوا

3-      پارمتر های اصلی انفجار

4-      بارگزاری سازه در اثر انفجار

5-      انفجار در زمین : که به بررسی میزان نفوز بمب در زمین و همچنین میزان جابجایی ذرات خاک وشوک ایجاد شده در اثر انفجار زمینی

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ایمیدکو  می باشد