اخبار

روز شمار رویداد های مهم

روز شمار رویداد های مهم کشوری در حوزه صنعت و معدن و تجارت

شمارش معکوس
باطل شده


مهم ترین رویداد ها

بعد از

ارسال مقاله

شرکت در همایش

پیام سردبیر

همایش ریاضی

استفاده از منابع عظیم کشور می تواند گام بزرگی در مسیر توسعه کشور باشد . ایمیدکو یکی از پایگاه های اطلاع رسانی حوزه صنعت و معدن می باشد . امید است اطلاعات و اخبار منتشر شدن در این پایگاه خبری مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. اخبار و اطلاعات منتشر شده در این پایگاه خبری از منابع خبری و خبرگزاری های مطرح ایران جمع آوری و منتشر می گردد. بخش تحریریه ایمیدکو روزانه به انتشار اخبار تولیدی در این حوزه هم می پردازد. برای ارتباط با سردبیر این پایگاه می توانید با شماره تماس ها ما در ارتباط باشید .

راهنماي تدوين مقاله کامل

عنوان در 1 يا 2 خط، فونتB Titr 14pt

نويسنده اوّل ، نويسنده دوّم ،  فونت: BZar، اندازه فونت 14و ضخیم

خلاصه: فونت: BZar، اندازه فونت 10و ضخیم

هر مقاله بايد داراي يک خلاصه 100 تا 150 کلمه­اي باشد که در يک پاراگراف تهيه گرديده، داراي حواشي 40 میلیمتری از لبه­راست و 35 میلیمتری از لبه چپ باشد. اين بخش بايد بصورت مستقل بيانگر موضوع، اهداف، روش تحقيق و دستاوردهاي مقاله باشد ولي يک مقدمه تلقي نمي گردد. فونت اين بخش از نوع (B Zar 9pt) مي­باشد. محل قرارگيري اين بخش در حدود 90 الي 120میلیمتر از بالاي صفحه است.

کلمات کليدي: حداکثر 5 کلمه که با کاما از يکديگر جدا شده باشند فونت: BZar، اندازه فونت 9)

1. مقدمه (با 2 خط 9pt فاصله از کلمات کليدي)

اين راهنما به منظور استفاده مولفين مقالات کامل براي نوشتن مقالات فارسي مطابق الگوي استاندارد و واحد اين کنگره تهيه شده است. رعايت اين ضوابط براي همه مولفين محترم اجباري است. توجه نماييد که متن حاضر نيز با رعايت همين ضوابط تهيه شده است و مي‌تواند جهت نمونه عملي مورد استفاده قرار گيرد (البته پس از حذف علائم و توضيحات راهنماي اضافي. (B Zar) فونت: BZar، اندازه فونت 10)

از فونت(B Zar 10pt) و فاصله خطوطsingle  در تهيه متن اصلي مقاله استفاده گردد. متن مقاله بصورت تک ستوني تهيه گردد. عنوان هر بخش با فونت (B Titr 10pt) ، با شماره بخش و با فاصله دو خط خالي از بخش قبلي و یک خط خالی از متن نوشته شود. اولین خط همه پاراگرافها، بجز اولین پاراگراف بعد از متن، بصورت هماهنگ 10 میلیمتر فرورفتگی داشته باشد.

2. ارسال مقالات کامل: فونت: BZar، اندازه فونت 10و ضخیم)

کليه مقالات کامل توسط داوران اجلاس مورد ارزيابي قرار مي­گيرند. به اين منظور لازم است فايل‌هاي مقاله، که مطابق با ضوابط اين راهنما تهيه شده است، با فرمت هاي docx وpdf که شامل کليه فونتهاي بکار رفته باشد از طريق ایمیل اجلاس ارسال گردد. به اين منظور ضروري است در هنگام ايجاد فايل PDF گزينه “do not send fonts to Adobe PDF”  غيرفعال گردد.. همچنين فايل مورد نظر بايد حاوي متن مقاله و کليه اجزاء آن شامل شکل‌ها و جداول باشد.

3. حداکثر صفحات  فونت: BZar، اندازه فونت 10و ضخیم

حداکثر تعداد صفحات مقاله که شامل متن و کليه اجزاء آن نظير شکل‌ها و جداول مي¬باشد، 8 صفحه است.

4. زيرنويسفونت: BZar، اندازه فونت 10و ضخیم

در صورت نياز به استفاده از زيرنويس، از فونت (B Zar 9pt)استفاده شود.

5. شکلهافونت: BZar، اندازه فونت 8و ضخیم

کليه شکلها و ترسيمات بايد در داخل متن مقاله و بلافاصله پس از اولين طرح در متن قرار گيرند. شکلها بايد از کيفيت کافي برخوردار بوده و واضح و شفاف ترسيم گردند. حروف، علائم و عناوين بايد به اندازه­اي انتخاب گردند که خوانا و قابل تفکيک باشند. هر شکل داراي يک شماره ترتيبي مستقل است که حتما بايد در داخل متن به آن ارجاع شده باشد، شکل 1. همچنين هر شکل داراي عنوان مستقلي است که با فونت BZar 8در زير شکل نوشته مي­شود8 pt) فونت: BZar، اندازه فونت 10)

6. جداولفونت: اندازه فونت 8و ضخیم

کليه جداول بايد در داخل متن مقاله و بلافاصله پس از اولين طرح در متن قرار گيرند. حروف، علائم و عناوين بايد به اندازه¬اي انتخاب گردند که خوانا و قابل تفکيک باشند. هر جدول داراي يک شماره ترتيبي مستقل است که حتما بايد در داخل متن به آن ارجاع شده باشد. همچنين هر جدول داراي عنوان مستقلي است که با فونت (B Nazanin 9pt Bold) در بالاي جدول نوشته مي شود. يک خط خالي در بالا و پايين جدول آنرا از بقيه متن جدا مي­کند.

7. نتيجه­ گيري فونت: BZar، اندازه فونت 10و ضخیم

هر مقاله بايد با ارائه توضيحات مشخص به جمع­بندي نتايج تحقيق ارائه شده در بخش نتيجه­گيري بپردازد.

8 مراجع فونت: BZar، اندازه فونت 8و ضخیم

فهرست مراجع بعنوان آخرين بخش مقاله با فونت (Times New Roman 10pt) نوشته مي­شوند. ترتيب آنها مطابق با ترتيب طرح آنها در داخل متن مي­باشد و فقط شامل مواردی است که مستقيما در متن مقاله به آنها ارجاع شده است. همچنین بایستی از علامت [ ] دقیقا در همان محل استفاده از مرجع برای شماره گذاری استفاده نمود. در تعريف هر مرجع اطلاعات کامل مطابق با استانداردهاي موجود ذکر گردد. براي مراجع فارسي، از فونت (B Zar 8) استفاده گردد.

توجه داشته باشید که :

                بیش از 50 درصد مقالات پذیرفته شده در مجلات ISI  و  ISC  ( علمی – پژوهشی )چاپ خواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ایمیدکو  می باشد