معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / تخلیه نقاهتگاه نمایشگاه بین المللی برای برگزاری نخستین نمایشگاه سال99

تخلیه نقاهتگاه نمایشگاه بین المللی برای برگزاری نخستین نمایشگاه سال99

تخلیه نقاهتگاه نمایشگاه بین المللی برای برگزاری نخستین نمایشگاه سال۹۹

نقاهتگاه نمایشگاه بین المللی با توافق ارتش بدون بستری حتی یک بیمار و به دلیل برپایی نخستین نمایشگاه با نام "جهش تولید و دستاوردهای کرونا "در سال ٩٩، جمع آوری شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به شیوع ویروس کرونا و اوج گرفتن بیماری در ابتدای این بیماری، ارتش اقدام به برپایی برخی نقاهتگاه هایی برای بهبودیافتگان در سطح شهر کرد که یکی از این مناطق نمایشگاه بین المللی بود.

در همین راستا، بهمن حسین زاده با بیان اینکه این نقاهتگاه در راستای تعهد و مسئولیت اجتماعی و با تصمیم وزارت صنعت،برپا شد، اظهار داشت: شرکت سهامی نمایشگاه ها در شرایط مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا اقدام به همکاری و راه اندازی نقاهتگاهی ویژه بهبود یافتگان کرونایی با 2000 تخت بیمارستانی کرد.

وی افزود: در تمام این مدت که نمایشگاه برای پذیرش بهبود یافتگان کرونایی تجهیز شده بود، حتی یک نفر هم در این مجموعه بستری نشد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری سال 99 را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند و قرار است آغاز فعالیت نمایشگاه هم برپایی نمایشگاهی با عنوان جهش تولید و دستاوردهای کرونا باشد، به همین منظور در جلسه مشترک مدیران ارتش جمهوری اسلامی ایران و مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران توافق شد، ارتش نسبت به تخلیه سریع نمایشگاه تهران از تجهیزات و امکانات نقاهتگاه بهبود یافتگان کرونایی اقدام کند.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس