معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و کسب و کار در دستورکار مجلس جدید

تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و کسب و کار در دستورکار مجلس جدید

تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و کسب و کار در دستورکار مجلس جدید

یک نماینده مجلس یازدهم از در دستور کار قرار گرفتن تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و فضای کسب و کار در مجلس خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص برنامه مجلس برای حمایت از تولید و شعار سال، اظهار داشت: در حال حاضر و با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلات موجود و همچنین تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت جایگاه تولید در اقتصاد، پیشنهاد تشکیل یک کمیسیون ویژه را امروز در دستور کار مجلس قرار دادیم.

وی افزود: بر این اساس تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و فضای کسب و کار را امروز در دستور کار قرار دادیم که احتمالاً امروز اعلام وصول شده و در روزهای آینده با تصىویب نمایندگان، این کمیسیون تشکیل خواهد شد.

به گزارش تسنیم، مجلس یازدهم به صورت رسمی کار خود را در ٧خرداد ماه شروع کرد و البته هنوز کمیسیون های تخصصی مجلس تشکیل نشده و احتمالاً در هفته آینده این کمیسیون ها تشکیل شده و کار تخصصی هر کمیسیون شروع خواهد شد.اما با توجه به این شرایط، برخی از نمایندگان پیشنهاد تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید را مطرح کرده که با تصویب نمایندگان، یک کمیسیون به سایر کمیسیون های تخصصی مجلس اضافه می شود.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس