معماری
خانه / اخبار صنعت و تجارت / رونق فروش ماشین آلات ساختمانی در چین

رونق فروش ماشین آلات ساختمانی در چین

رونق فروش ماشین آلات ساختمانی در چین

انجمن ماشین آلات ساختمانی چین اعلام کرد که تولید کنندگان بیل مکانیکی در این کشور از افزایش فروش خود در ماه گذشته میلادی (آوریل) خبر دادند که نشان دهنده بهبود سریع تقاضا در دومین اقتصاد بزرگ جهان است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شینهوا، انجمن ماشین آلات ساختمانی چین اعلام کرد که تولید کنندگان بیل مکانیکی در این کشور از افزایش فروش خود در ماه گذشته میلادی (آوریل) خبر دادند که نشان دهنده بهبود سریع تقاضا در دومین اقتصاد بزرگ جهان است.

داده های منتشر شده نشان می دهد که 25 شرکت برتر سازنده بیل مکانیکی در چین ماه گذشته 45 هزار و 426 دستگاه فروخته اند که نسبت به سال قبل 59.9 درصد افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش، 43 هزار و 371 دستگاه بیل مکانیکی در بازار داخلی فروخته شده است که نسبت به سال گذشته 64.5 درصد افزایش یافته است.

این در حالی است که صادرات این تجهیزات ساختمانی فقط 0.8 درصد افزایش یافته و به دو هزار و 55 دستگاه رسیده است.

طی چهار ماه نخست سال جاری میلادی، فروش داخلی این 25 شرکت تولیدکننده بیل مکانیکی با 9.35 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 104 هزار و 648 دستگاه رسید در حالی که فروش خارجی آنها در مقایسه با سال گذشته 25.7 درصد افزایش داشت و به 9408 دستگاه رسید.

بنا بر این گزارش، فروش بیل مکانیکی درچین، که با تقاضای زیادی همراه است، از رونق ساخت و ساز در این کشور حکایت می کند.

دولت چین به منظور احیای اقتصاد، در حال توسعه زیرساخت این کشور و همچنین اجرای برخی پروژه های جدید برای ارتقای بهداشت عمومی و همچنین شبکه اینترنت5G است.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد

اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی پروژه اول وزیر صمت اعلام شد معاون وزیر صمت با اعلام اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید اصلاح شود، گفت: پروژه اول وزیر صمت اصلاح قیمت گذاری در زنجیره خودروسازی است؛ همچنین مکانیزم زنجیره ارزش در صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی صادقی نیارکی امروز در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، اظهار کرد: در سال 99، 8.1 درصد رشد صنعتی در کشور داشتیم. بر اساس آمار مرکز آمار ایران در سه ماه ابتدایی امسال رشد صنعتی 5.5 درصد و بر اساس آمار بانک مرکزی 6.1 درصد بوده است. معاون امور صنایع وزیر صمت افزود: صدور پروانه بهره برداری در شش ماه ابتدایی امسال رشد 2 درصدی و اشتغال ناشی از آن‌ها رشد 20 درصدی داشته است. حدود 77 هزار نفر در بخش صنعت شاغل شدند. وی با بیان اینکه در بخش صادرات و واردات نیز رشد قابل توجهی داشتیم، گفت: طی 6 ماه نخست امسال تولید خودرو 3‌.4 درصد، تولید اتوبوس 10 درصد و تولید کامیون کشنده و کامیونت 66 درصد رشد داشت اما تولید وانت 13 درصد کاهش یافت. نیارکی با اعلام اینکه در پروژه نهضت ساخت داخل در سال 9..

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس