حرکت چرخ اقتصاد کشور شروع شده است/ توجه به بخش حمل و نقل در بسته حمایت دولت

حرکت چرخ اقتصاد کشور شروع شده است/ توجه به بخش حمل و نقل در بسته حمایت دولت قائم مقام وزیر صنعت گفت: با توجه به بازگشایی بیشتر صنوف می توان گفت اقتصاد هر روز به وضعیت عادی نزدیک تر می شود و به نوعی می توان گفت حرکت چرخ اقتصاد کشور شروع شده است. – اخبار اقتصادی – حسین مدرس خیابانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص وضعیت تخصیص کمک 10 هزار میلیارد تومانی دولت به اصناف آسیب دیده، اظهار داشت: در حال حاضر معاونت برنامه ریزی مسئول و متولی تخصیص این کمک ها بوده و قرار است این مبلغ بین 10 رسته ای که بیشترین آسیب را دیده اند، اختصاص یابد.
وی در خصوص حمایت از کامیون دارها به عنوان بخشی که در شرایط کرونا کالاهای اساسی را در سراسر کشور حمل می کردند نیز گفت: این مشاغل نیز به عنوان یکی از بخش هایی که در شیوع ویروس کرونا به کمک کشور آمده و در حمل کالاهای اساسی کمک کردند و البته بخشی از این صنف نیز همانند سایر صنوف تعطیل بودند، نیازمند حمایت هستند.
قائم مقام وزیر صنعت ادامه داد: به دلیل اینکه صنف کامیون دارها از جمله مشاغلی بودند که از ویروس کرونا آسیب دیده اند، یکی از مشاغلی که در ..

اردیبهشت 6, 1399
2 دقیقه خواندن
171 بازدیدها

نقل و نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است.