فعالیت رستوران‌ها در ماه رمضان فقط به صورت بیرون بر است

فعالیت رستوران‌ها در ماه رمضان فقط به صورت بیرون بر است رئیس اتاق اصناف استان تهران گفت: رستوران‌ها از افطار تا سحر همچون ماه رمضان سال گذشته اجازه فعالیت دارند، اما به واسطه شیوع کرونا فقط باید بیرون بر باشند. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم ، قاسم نوده فراهانی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه رستوران‌ها در ماه مبارک رمضان و با توجه به شیوع بیماری کرونا چگونه فعالیت خواهند کرد؟ گفت: همان طور که قبل از ماه مبارک رمضان هم این رستوران‌ها به صورت بیرون بر فعال بودند در این ایام هم فقط باید غذا را از طریق پیک یا فروش مجازی تحویل منازل دهند و کسی حق ندارد در سالن رستوران غذا را میل کند.
وی افزود: علاوه بر این همه دستور‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا نیز باید رعایت شود که علاوه بر رعایت بهداشت باید از هرگونه تجمع پرهیز شود.
رئیس اتاق اصناف استان تهران در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که با توجه به اظهارنظر اخیر استاندار تهران احتمال دارد مجدد محدودیت‌هایی برای برخی مشاغل به جهت پیشگیری هر چه بیشتر از ابتلا به بیماری کرونا اعمال شود؟ گفت: ما قبل از بازگشایی به همه اصناف تذکر دادیم که اگر پروت..

اردیبهشت 6, 1399
2 دقیقه خواندن
60 بازدیدها

نقل و نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است.