ممنوعیت صادرات مرغ، جوجه و تخم‎ مرغ ایران به افغانستان لغو شد

ممنوعیت صادرات مرغ، جوجه و تخم‎ مرغ ایران به افغانستان لغو شد رایزن بازرگانی ایران در کابل از رفع ممنوعیت واردات جوجه یک روزه، مرغ و تخم‌مرغ ایران به افغانستان قدردانی کرد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمدمهدی جوانمرد قصاب، گفت: طی چند وقت اخیر تولید جوجه یک روزه و مرغ در کشور اضافه بر نیاز داخلی صورت گرفته است، به همین علت در این زمینه فرصت صادرات وجود دارد و بازار‌های صادراتی باید توجه شود.
وی افزود: یکی از راه‌های تنظیم بازار و جلوگیری از زیان تولید‌کنندگان داخلی توجه به بازار‌های مهم صادراتی از جمله افغانستان است و با توجه به اظهار نظر اخیر سخنگوی وزارت کشاورزی و دامداری افغانستان، مبنی بر رفع ممنوعیت واردات جوجه یک روزه، مرغ و تخم‌مرغ، فرصت صادرات به این کشور برای ایران فراهم است.
رایزن بازرگانی ایران در کابل گفت: افغانستان یکی از بازار‌های مهم صادراتی ایران است که راه را برای ورود محصولات ایرانی باز گذاشته است و صادرکنندگان ایرانی می‌توانند از این فرصت برای صادرات محصولات خود به کشور افغانستان استفاده و همچنان از افغان..

اردیبهشت 9, 1399
2 دقیقه خواندن
194 بازدیدها

نقل و نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است.